Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~rajczer | użytkownik

imię i nazwiskoWojtek Ryczer adresWwa zarejestrowany27.03.2006 @15:54:00 ostatnio na stronie31.12.2014 @12:59:58

Reportaż
magnumphotos -> http://www.magnumphotos.com
inmotion.magnumphotos -> http://inmotion.magnumphotos.com
photographychannel -> http://www.photographychannel.tv
burnmagazine -> http://www.burnmagazine.org
Michael Yamashita -> http://www.michaelyamashita.com/flash/frontv2.shtml

Branżowo
Ben Moon -> http://www.benmoon.com
Jim Thornburg -> http://www.jimthornburg.com
Michael Meisl -> http://www.michaelmeisl.com
Cory Richards -> http://www.crichardsphoto.com
Simon Carter -> http://www.onsight.com.au
Sterling Lorence -> http://www.sterlinglorence.com/flash.html
Chase Jarvis -> http://www.chasejarvis.com
Peter Mathis -> http://mathis-photographs.com
Rainer Eder -> http://www.rainereder.com
Jimmy Chin -> http://www.jimmychin.com
Tomas Ulrich -> http://www.thomasulrich.com
Jonathan Griffith -> http://jonathangriffith.co.uk

Krajobraz
Maciej Duczyński -> http://www.lonelywolf.pl


kontakt i statystyki
emaile-mail ukryty strona wwwwww.wojciechryczer.com
digarty260 komentarze1124 posty na forum11

komputer / sprzęt
nogi, psycha - przedewszystkim

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
~CHARAKTER    10.06.2008 @12:18:08
dla fotografa tez sorry tez musiałęs sie wspiac zeby cyknac :D
_______
http://vimeo.com/2286684 My PROMO !!!!
~under2012    10.06.2008 @12:16:41
świetna galeria i wspaniała pasja : )
pozdro
_______
o/
~deggial    05.04.2008 @17:33:10
spoko super galerja pasjonaty.
~deggial    04.04.2008 @21:57:37
rewelacyjna galeria pozdrawiam
~kaamos    02.04.2008 @13:52:53
Drogi Wojciechu.Zaproszenie jest zbyteczne i tak włażę tam gdzie chcę!Sic!
_______
"Na Rozwidleniu Dróg Czekają Na Nas Strzygi I Topielice(...)"
~narciaz    02.04.2008 @08:21:42
mnie mamusia mówiła żeby się nie szlajać po nocach
~santadh    27.03.2008 @00:32:41
Dziękuję
~santadh    26.03.2008 @12:12:32
Cała przyjemność po mojej stronie

Świetna galeria ,mocne zdjęcia wspinaczkowe
Pozdrawiam
^Akknumi    26.03.2008 @12:08:23
a dziekuje
^Akknumi    26.03.2008 @12:03:15
nie ma sprawy.
~159    18.03.2008 @18:15:28
okeee . to obserwooj jutro wypad na 2 dni na Kasprowy
~Invader    11.03.2008 @18:19:06
czesc Wojtek, na Twoich zdjęciach widziałem podejście na matta / byłeś ?
co możesz mi poradzić wybieram się we wrześniu - gran hornli - najprostsza wiem / ale od czegos trzeba zacząć ściana północna później jak Bóg da
_______
bleee
~krzysiekblejczak    23.02.2008 @14:24:34
Ciekawe portfolio - Z ciekawością, przyjemnością wpadać będę PZdr.
~maxlupara    18.02.2008 @18:55:25
Dzięki za miłe słowa
~sem    12.02.2008 @22:59:02
Pod /w/rażeniem!
_______
Arkę Noego zbudowali amatorzy, Titanica-profesjonaliści
~Frugosek    12.02.2008 @16:20:45
Bardzo mi się podobają Twoje fotografie. Dodaje do obserwowanych.
_______
"Fotografia, jako potężne medium wyrazu i komunikacji oferuje nieskończoną różnorodność postrzegania, interpretacji i działania." Ansel Adams
~jarjar69    20.01.2008 @23:44:52
bezapelacyjnie. hej
~jarjar69    17.01.2008 @11:46:54
To dobrze bo myślałem że to tylko mi odbija. Przy okazji może poczytam o tym bunkrze.
~jarjar69    17.01.2008 @11:40:14
W PRUSACH WSCHODNICH brak jest gór ale Hitler pozostawił kilka mostów i fortyfikacji. Na bezrybiu i rak ryba.pozdr..
~waciobird    11.01.2008 @20:47:06
musze dorwać gdzies te książki dzięki za info
~waciobird    04.01.2008 @07:45:03
fajne zdjęcia, wspinaczkowe kiedyś też łoiłem ale teraz tylko latanie, wciągneło bardziej
~shiffti    17.12.2007 @00:54:33
serdecznie zapraszam...ale tutaj wogole nic nie wrxcuam ostatnio bo kradna foty. wiecej na www znajdziesz. pozdro.
_______
Sztuka nie koniecznie musi być piękna, czysta , harmoniczna bo jej celem jest poruszenie innych, jest wyrazem mojego ego , moich wizji.Fotografuję nature taką jaka jest wg. moich wizji i interpretacji , a nie taką jaką chcieliby widzieć ludzie.
---------
~szyszki    15.12.2007 @21:10:22
widzę, że wspianczkowo tutaj
_______
...Explore...Dream...Discover...
TYBET-STOP PRZEMOCY! http://www.digart.pl/grupy/3473/grupa/forum/temat/76200/dodane.html
~darekdudi    14.12.2007 @10:20:29
skad....z naturalnym slonkiem
ostatnio edytowane: 2007-12-14 15:15:01
~Franceska    14.12.2007 @10:17:17
u mnie raczej kicz a'la CKM..ale lubię takie ...Masz świetne pf ..a , że nie lubie komentować to tu napisze zbiorczo do wszystkich : ...piekne pozdrówki
_______
używam całej skali ocen :D
Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 ... 9 Następna strona
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt