Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~rajczer | użytkownik

imię i nazwiskoWojtek Ryczer adresWwa zarejestrowany27.03.2006 @15:54:00 ostatnio na stronie31.12.2014 @12:59:58

Reportaż
magnumphotos -> http://www.magnumphotos.com
inmotion.magnumphotos -> http://inmotion.magnumphotos.com
photographychannel -> http://www.photographychannel.tv
burnmagazine -> http://www.burnmagazine.org
Michael Yamashita -> http://www.michaelyamashita.com/flash/frontv2.shtml

Branżowo
Ben Moon -> http://www.benmoon.com
Jim Thornburg -> http://www.jimthornburg.com
Michael Meisl -> http://www.michaelmeisl.com
Cory Richards -> http://www.crichardsphoto.com
Simon Carter -> http://www.onsight.com.au
Sterling Lorence -> http://www.sterlinglorence.com/flash.html
Chase Jarvis -> http://www.chasejarvis.com
Peter Mathis -> http://mathis-photographs.com
Rainer Eder -> http://www.rainereder.com
Jimmy Chin -> http://www.jimmychin.com
Tomas Ulrich -> http://www.thomasulrich.com
Jonathan Griffith -> http://jonathangriffith.co.uk

Krajobraz
Maciej Duczyński -> http://www.lonelywolf.pl


kontakt i statystyki
emaile-mail ukryty strona wwwwww.wojciechryczer.com
digarty260 komentarze1124 posty na forum11

komputer / sprzęt
nogi, psycha - przedewszystkim

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
~darekdudi    14.12.2007 @10:11:59
ach...to ja nie jak ruszam ekranem to widze to samo ale lapie o co Ci chodzi.Starsze typy tak mialy ja mam Hp ale z ekranem cos jak soniacze vaio,pozdrawiam...
~159    11.12.2007 @14:53:42
a ma byc naturalne ???
ostatnio edytowane: 2007-12-11 14:53:53
^Sancty    30.11.2007 @19:22:50
przeglądne napewno i coś napsize :D
_______
"I have been a witness, and these pictures are my
testimony. The events I have recorded should not be
forgotten and must not be repeated."

*James Nachtwey
~patulkaa    22.11.2007 @12:15:34
piekne folio . . . piekne wyprawy
gratuluje pasji i talentu
pozdrawiam

Pati
_______
"w przestrzeni tak malej jak główka od szpilki znajdują się całe wszechświaty"
/ L. Tsechu Rinpoche /
https://www.facebook.com/Pati.Makowska.Photo - Zapraszam
~pastwisko    20.11.2007 @14:19:31
ależ prosze bardzo, miłego obserwowania
_______
sarin, jelin, bambin.
~agaak    20.11.2007 @10:39:48
piękna galeria:Dpozdrawiam
_______

~szon    16.11.2007 @10:09:11
prosze bardzo [;
~Gavenda    15.11.2007 @11:22:01
no a jak!
_______
http://gavenda.digart.pl/
życie to nałóg? to jestem ćpunem!
~KAZiutek    25.10.2007 @19:43:53
Zapraszam do grupy "W Górach jest wszystko co kocham" http://www.digart.pl/grupy/33/W_gorach_jest_wszystko_co_kocham/
_______
Suck My DickArt
^szkockakrata    24.10.2007 @12:38:59
_______
25 plus VAT
^szkockakrata    24.10.2007 @12:30:13
to super ekstra maksymalnie
_______
25 plus VAT
^szkockakrata    24.10.2007 @12:27:37
mam Cię na oku, więc odwiedzinek i tak nie unikniesz :D
_______
25 plus VAT
~KAZiutek    10.10.2007 @13:58:30
chyba nie
_______
Suck My DickArt
~KAZiutek    09.10.2007 @16:47:30
Hehe pozdrawiam kolegę Taternika :D
_______
Suck My DickArt
~LipsOfAnAngel    09.10.2007 @16:23:40
zachod
_______
nie dziękuj zrób to samo
...mszcząc się za komentarze udowadniasz własną słabość i brak odporności na krytykę
~MarcinPrzybys    21.09.2007 @15:33:35
Poobserwuje sobie zięcia wspinowo-trekowe Za pozwoleniem
~kamyk89    22.08.2007 @11:02:21
no wiesz czasem chcialbym pochasac na jakis cieplejszych sciankach
hmm to w Twojej wersji jeszcze tego nie slyszalem
_______
fotografia ślubna -> http://www.os-studio.pl
^szkockakrata    30.07.2007 @14:59:33
podziękowawszy :D
_______
25 plus VAT
~memphisof    23.07.2007 @13:19:07
w sumie może i wykadrowałbym bardziej ale chciałem pozostawić ten dół gdyż moim zdaniem dodaje uroku, i w kwestii przypomnienia to nie żabka ale żółw widać nawet jego skorupę Pozdrawiam
_______
http://www.szczepanski-photo.blogspot.com

De gustibus non est disputandum
~szon    12.07.2007 @15:51:38
bardzo dziekuje za wszystkie uwagi p; zwlaszcza te krytyczne i za wytkniecie bledow .D pozwole sobie Cie poobserwowac [;
~szon    12.07.2007 @14:27:35
dzieki za bardzo konkretny komentarz
biore do siebie i udaje sie na kolejna probe .D
~szon    12.07.2007 @14:11:00
zapramszam do siebie
^szkockakrata    12.07.2007 @13:32:19
obiecuję, że będę dopisywała "bardzo" co da "bardzo śliczne"
_______
25 plus VAT
^szkockakrata    12.07.2007 @13:22:03
a nie ma za co, Ty się lepiej strzeż
_______
25 plus VAT
Poprzednia strona 1 2 3 4 5 6 ... 9 Następna strona
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt