Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~rajczer | użytkownik

imię i nazwiskoWojtek Ryczer adresWwa zarejestrowany27.03.2006 @15:54:00 ostatnio na stronie31.12.2014 @12:59:58

Reportaż
magnumphotos -> http://www.magnumphotos.com
inmotion.magnumphotos -> http://inmotion.magnumphotos.com
photographychannel -> http://www.photographychannel.tv
burnmagazine -> http://www.burnmagazine.org
Michael Yamashita -> http://www.michaelyamashita.com/flash/frontv2.shtml

Branżowo
Ben Moon -> http://www.benmoon.com
Jim Thornburg -> http://www.jimthornburg.com
Michael Meisl -> http://www.michaelmeisl.com
Cory Richards -> http://www.crichardsphoto.com
Simon Carter -> http://www.onsight.com.au
Sterling Lorence -> http://www.sterlinglorence.com/flash.html
Chase Jarvis -> http://www.chasejarvis.com
Peter Mathis -> http://mathis-photographs.com
Rainer Eder -> http://www.rainereder.com
Jimmy Chin -> http://www.jimmychin.com
Tomas Ulrich -> http://www.thomasulrich.com
Jonathan Griffith -> http://jonathangriffith.co.uk

Krajobraz
Maciej Duczyński -> http://www.lonelywolf.pl


kontakt i statystyki
emaile-mail ukryty strona wwwwww.wojciechryczer.com
digarty260 komentarze1124 posty na forum11

komputer / sprzęt
nogi, psycha - przedewszystkim

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
~Robek90    10.07.2007 @18:50:36
dzieki za wskazowki.postaram sie cos lepszego zrobic.pozdrawiam
~GreyWolf    10.07.2007 @08:06:01
hejdzięki za uznanie i komentarz do The Neverending Journey. to jest w pewnym sensie autoportret i ukazanie mego największego marzenia.......a nierealność doznań jest w tym obrazie poniekąd zamknięta i zawsze kiedy na niego popatrze wraca często to co było a czasami pojawia się coś zupełnie nowego.
Pozdrawiam
~GreyWolf    09.07.2007 @16:44:59
całe folio poprostu świetne
~Scholastyka    09.07.2007 @15:12:59
jakie tam wyróżnienie?? ładna galryjka :D
_______
"Im bardziej dana cywilizacja zrozumie, że jej obraz świata jest fikcją tym wyższy jest jej poziom nauki"
~CarolineCagowska    09.07.2007 @14:54:14
... i ja również dziękuję za literacki komentarz chwile ulotne ale jakie wspaniałe ...
~CarolineCagowska    09.07.2007 @14:47:34
... ...
~piotrzuraw    17.06.2007 @10:56:31
Dzieki za zaiteresowanie i pozdrawiam
~MaxKlein    13.06.2007 @19:40:49
_______
Bezbarwne zielone idee wściekle śpią
(ang. Colorless green ideas sleep furiously).
Noam Chomsky
http://www.wisdomportal.com/Gratitude/GarySnyder-Gratitude.html
~ukemi    13.06.2007 @13:54:43
graruluje fotek ze wspinu....naprawde niezłe w szczególności te ostanie. Pozdrawiam:D
_______
takie tam mazy....
~shmija    13.06.2007 @13:50:27
Wspaniałą masz galerię
~Ksandra    13.06.2007 @13:47:44
ja świeżutka u jestemtwoje fotki są rewelacyjnebędę zaglądać!
~yohn    13.06.2007 @10:59:36
i postawilibysmy na zakrzówku.. tam akurat jest troche miejsca i mozna dojechac 194 spod mojego domu praktycznie.. Trzymka
_______

~elfakir    12.06.2007 @21:55:27
~daimos77    11.06.2007 @16:22:37
Mam pytanie do Ciebie - czym robisz swoje zdjęcia?
~elfakir    02.06.2007 @09:15:42
:P
+KasiaGieron    31.05.2007 @14:05:10
będę zaszczycona
nie zaśmiecę Ci za bardzo archiwum obserwowanych bo wrzucam coś raz na dwa, trzy tygodnie
pozdrawiam serdecznie
Kasia
+KasiaGieron    31.05.2007 @13:55:35
nie wiem czym sobie na to zasluzylam ale dziękuje za poswiecony czas i uznanie
~MrAlmost    31.05.2007 @12:13:48
no to czekamy
_______
prawie mi wyszło ...
~yamachan    22.05.2007 @09:06:14
dzięki
pozdrawiam
~sachmet0612    15.05.2007 @18:12:31
<hahaha> podryw przez internet. ale ze mnie COŚ :P
~sachmet0612    15.05.2007 @18:11:59
i utalentowany
~sachmet0612    15.05.2007 @18:11:50
przystojny jsteś
~PrzemoKac    26.04.2007 @22:57:56
dzięki za opinie pozdrawiam
~BartEK4    24.04.2007 @17:03:12
thx _ 3maj w pionie _ milego tygodnia _ pozdrawiam _ BartEK
_______
.
~KoRa1987    23.04.2007 @22:31:04
dziekuje
Poprzednia strona 1 ... 3 4 5 6 7 ... 9 Następna strona
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt