Zaloguj się przez Facebooka! Zarejestruj się!

~rajczer | użytkownik

imię i nazwiskoWojtek Ryczer adresWwa zarejestrowany27.03.2006 @15:54:00 ostatnio na stronie31.12.2014 @12:59:58

Reportaż
magnumphotos -> http://www.magnumphotos.com
inmotion.magnumphotos -> http://inmotion.magnumphotos.com
photographychannel -> http://www.photographychannel.tv
burnmagazine -> http://www.burnmagazine.org
Michael Yamashita -> http://www.michaelyamashita.com/flash/frontv2.shtml

Branżowo
Ben Moon -> http://www.benmoon.com
Jim Thornburg -> http://www.jimthornburg.com
Michael Meisl -> http://www.michaelmeisl.com
Cory Richards -> http://www.crichardsphoto.com
Simon Carter -> http://www.onsight.com.au
Sterling Lorence -> http://www.sterlinglorence.com/flash.html
Chase Jarvis -> http://www.chasejarvis.com
Peter Mathis -> http://mathis-photographs.com
Rainer Eder -> http://www.rainereder.com
Jimmy Chin -> http://www.jimmychin.com
Tomas Ulrich -> http://www.thomasulrich.com
Jonathan Griffith -> http://jonathangriffith.co.uk

Krajobraz
Maciej Duczyński -> http://www.lonelywolf.pl


kontakt i statystyki
emaile-mail ukryty strona wwwwww.wojciechryczer.com
digarty260 komentarze1124 posty na forum11

komputer / sprzęt
nogi, psycha - przedewszystkim

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz się zalogować.

Jeśli nie masz jeszcze konta w digarcie, załóż je lub zaloguj się Facebookiem!
 
Zaloguj się przez Facebooka! Załóż konto w digart.pl Zaloguj się do digart.pl
komentarze
^Sancty    23.04.2007 @20:15:25
czemu abstrakcyjne? :D
_______
"I have been a witness, and these pictures are my
testimony. The events I have recorded should not be
forgotten and must not be repeated."

*James Nachtwey
~Primitive    06.04.2007 @02:57:08
hehe, kogo to ja spotkałem tutaj =]

wątpię czy kojarzysz, pracowałem dosyć długo z Badowską w himountainie na krakowskim =]

pozdro
_______
filozof nieskończonej teorii ojesta
~Osake    30.03.2007 @12:06:49
1. ludzie, gdybym chciała symetrię to bym wykadrowała symetrycznie! dżizas....
2. to nie paprochy na matrycy tylko pyłki w powietrzu-tzw. kurz, który miał tam byc celowo...
3. kolor zimny, zamierzony; oświetlenie zamierzone - chciałam uzyskać efekt małego zimnego pomieszczenia, a nie cieplutkiego, przestronnego salonu!
4. kadr pionowy byłby PORONIONY w tym przypadku
5. ostrość na rękach-ponieważ one grają tu ważną rolę... i to też jest zamierzone

zdjęcie jest ogólnie przemyślane z mojej strony... czemu niektórym się wydaje, że cyknęłam je zupełnie przypadkiem do albumu rodzinnego?
~eselowu    28.03.2007 @00:43:34
a ja bym ten wieszka wpasowal tyle ze na mniejszej Go... ale to juz me zboczenie
_______
Mam doktorat z chamstwa, czarny pas z ponizania i specjalizacje z sarkazmu, ale ogolnie jestem mily i wrazliwy na losy innych
^UzA    15.03.2007 @16:33:46
dzieki
_______
bloodstreamruns
~Maciek4444    15.03.2007 @11:37:15
Tym ciekawiej, ze nie jest to fotografia wyjeta z szuflady.
Irytuje mnie tam jedna postac, dlatego zrobilem ten hmm jednak przyglupi wyklad ; )
+zeroq    15.03.2007 @11:03:03
thx
_______
...
~stolo    15.03.2007 @10:54:12
dzięki
~raczejnieznany    14.03.2007 @23:42:56
^olusiowata    12.03.2007 @17:09:39

czuje się podglądana



miło mi : )
_______
i'm too sexy for my cat.
http://generacjanic.wordpress.com blog.
~BartEK4    02.03.2007 @22:15:12
to byly jeszcze czasy olka c50 _ pozdrawiam _ milego weekendu zycze _ BartEK
_______
.
~bellphoto    24.02.2007 @17:18:25
dzieki
~Sickboy    24.02.2007 @15:57:41
dzięki
_______
"I dream of a green garden where the sun feathers my face like your once eager kiss..."
~elfakir    21.02.2007 @16:41:36
dzieki wielkie za bardzo konstruktywne komentarze pozdrawiam serdecznie
~elfakir    20.02.2007 @15:26:15
ciekawy pomysl;>
~MrAlmost    16.02.2007 @13:58:09
wiem wiem wiem - dziękuję
_______
prawie mi wyszło ...
~REACTION    14.02.2007 @12:47:30
ok dzie..dzieki wielkie nie ma sprawy...pozdrawiam
~elfakir    14.02.2007 @09:50:15
~REACTION    14.02.2007 @09:47:56
"ponizej przecietnej "??? mam to zgłosic modom??? chyba zartujesz z ta ocena
~kapkap    14.02.2007 @09:21:41
dzieki
_______
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
~narciaz    13.02.2007 @21:24:00
spoko
tylko żartowałem
~elfakir    13.02.2007 @11:52:37
~nn    09.02.2007 @23:19:57
odwiedziłes wiele pięknych miejsc..mam nadzieję, że kiedys również bede miała okazję je zobaczyć
imponujące portfolio górskie zdjecia są genialne, co w gruncie rzeczy jest zasługą samych modeli
jeśli pozwolisz to pobserwuję...
pozdrawiam serdecznie
ostatnio edytowane: 2007-02-09 23:20:26
_______
cytut: "Radość...to jedyna rzecz, którą jak dzielimy to mnożymy...czy jednak nie???"
~kornik    09.02.2007 @13:56:25
a prosze prosze zaglądne do Ciebie spewnością ostatnie już widze mi sie podoba niestety czas nagli muszę uciekać pozdrawiam
~pambuka    09.02.2007 @01:35:55
gienialne zdjecia
_______
łatwo mnie polubieć ale łatwiej znienawidzieć
Poprzednia strona 1 ... 4 5 6 7 8 ... 9 Następna strona
© 2001-2017 Grupa Onet.pl SA - digart.pl v.6
RSS Wszelkie materiały i wypowiedzi zamieszczone w serwisie należą do ich autorów. Grupa Onet.pl S.A. i zespół digart.pl nie odpowiadają za ich treść.
strona główna | regulamin | zasady korzystania | faq | załoga | RSS | reklama | kontakt